Prisijunkite prie vizijos - vadybinė informacija realiu laiku
Be popieriaus, žemų kaštų, naudinga kasdien, lengvai suprantama.

Tobulos paslaugos yra elegantiškos 
 

Tokia nuostata vadovaujamės nuo 2003 m. teikdami buhalterinės apskaitos, vadybinės informacijos ir finansų valdymo paslaugas. Mūsų misija,
kad verslo apskaita būtų papildoma varomoji jėga, o verslo sprendimai priimami realiu laiku, remiantis faktais.

Ramiai susitelkite į pagrindinę veiklą. 
įdėti videoklipą APIE

Rytmetį pradedame nuo kavos ir rytinio pasitarimo
Esame verslo įmonė, todėl 15 min. skiriame pasidžiaugti rytmečiu ir sustyguoti darbo dieną. 

Atsakingai vykdome pareigas
Dirbame, kad būtumėte ramūs dėl mokestinių dalykų ir susitelktumėte savo verslo darymui. Aukšti akcininkų, kreditorių ir priežiūros institucijų reikalavimai apskaitai yra mūsų rūpestis. O gal būt pati smagiausia mūsų darbo dalis, tai pervesti atlyginimus jūsų darbuotojams - gerą žmonių nuotaiką jaučiame net per kompiuterio ekraną.
 

Bendradarbiaujame
Verslui reikia informacijos ir įžvalgų. Būdami savo srities profesionalai, prisidedame prie verslo sėkmės tiek paslaugomis, tiek patarimais. Turime daug priemonių sisteminti daugelio įmonių patirtį ir paversti ją sprendimais savo kuruojamoms įmonėms.
 

Kūrybiškai žiūrime į reikalus
Einame su laikmečiu, taikydami patikimas technologijas, išlaikant gerą kainos ir kokybės santykį. Kūrybiškumas nukreiptas į greitesnį, paprastesnį darbą. Patikrink mūsų galimybes ir Iškelkime dar aukštesnę kartelę.

Esame į verslo poreikius įsigilinanti įmonė, tad nuolatos būsite dėmesio centre, kruopščiai analizuojant, ką galime sutaupyti ar patobulinti. Esame išsilavinę bei energingi investicijų, finansų apskaitos ir kitų sričių specialistai, nuolat ugdome kvalifikaciją. Viskas tam, kad užtikrintumėme kokybiškų paslaugų teikimą bei sukurtumėme ženklią naudą savo klientams.


Verslo apskaitos funkcijos yra mūsų rūpestis. Dirbame su vidutinio dydžio įmonėmis, be paliovos kuriame naują vertę, skirtą prisidėti prie partnerių sėkmės. Manome, kad prasminga kurti puikias paslaugas ir priminti žmonėms svarbius dalykus. Kodėl jums tai turi rūpėti? Nes veiksime puikiai tik atitikus mūsų požiūriams į darbą ir reikalų tvarkymą.

Buhalterija, cento tikslumu

Balansas, pelno/nuostolio, pinigų srautų ataskaitos, aiškinamasis raštas - tai priemonės, kuriomis komunikuojate įmonės būseną, resursus ir įsipareigojimus. Turtas ir įsipareigojimai pripažįsta apskaitą cento tikslumu. Apskaitos standartai ir politika nustato kasdienines apskaitos operacijų taisykles, skirtas tinkamai atvaizduoti informaciją.   

Vadybinė apskaita su ateities perspektyva

Sprendimus priimate remdamiesi informacija. Tokią informaciją identifikuojate, plėtojate ir interpretuojate. Valdymo informaciją pateikiame trimis lygiais: 1) Strateginiu lygiu; 2) Verslo procesų lygiu; 3) Darbo vietos lygiu. Prijungdami nefinansinius faktorius (konkurencinė aplinka, darbuotojų produktyvumas, klientų pasitenkinimas,...) nustatote įmonės tikslus, vertinate personalo pasiekimus, nuokrypį nuo tikslo bei savo lyderystės technikų efektyvumą.

Mokesčiai - minimaliai ir saugiai

Tinkama mokesčių politika apsaugos įmonę nuo baudų, atsirandančių dėl neatitikimo mokesčius reglamentuojantiems dokumentams. Dėmesys mokesčių planavimui užtikrina, kad įmonė organizuos verslo operacijas taip, kad mokestinė našta bus įmanomai minimali.

Finansų rodikliai, verslui augti

Lėšos apyvartai, investicijų finansavimas, dividendų išmokos... Informacija vadovui, kreditoriams, investuotojams, akcininkams - suvedant visus finansinius galus į vieną visumą.      

Atskirtos funkcijos - nuostolių prevencija

Atskirdami funkcijas, vykdydami kontrolę, drausdamiesi, mažiname klaidų, sukčiavimo, vagysčių ir kitokių  aplinkybių rizikas - saugome gerą jūsų nuotaiką bei pasitikėjimą žmonėmis.


Su bendradarbiavimo dvasia,
UAB Findigo kolektyvas